Mutluluk Veren Diyet

Mutluluk verici diyet, özellikle 20 yaş ve 35 yaş arası 70 kilogram ağırlığında ve 1,65 cm boya sahip olan bayanlar, diyeti düzenli bir şekilde ve yürüyüş ile yaparsanız ilk hafta 1,5 kg veya 2 kg, daha sonraki haftalar içerisinde de 1’er kilo verebilirsiniz. Bu diyet neşenizi yerine getirecek.Çünkü hemen hemen hiç bir besinden uzak kalmayacaksınız.

mutluluk-diyeti

Mutluluk verici diyet ismi konulan bu diyet şu şekilde;

Sabah, iki karper kadar tercih edilen peynir, mısır veya buğday ekmeği, bir ince dilim çavdar,  sınırsız salatalık ve domates veyahut bir adet kibrit kutusu büyüklüğünde peynirle hazırlanmış omlet, yarım su bardağı kadar süt.

Öğle, beş veya 6 yemek kaşığı etli veya zeytinyağlı sebze yemeği, üç yemek kaşığı kadar bulgur pilavı veyahut peynirli makarna, bir adet ince dilim çavdar ekmeği, buğday veya mısır ekmeği, az yağlı salata (mevsime uygun malzemeler ile) veya bir adet orta boy biber dolması, yarım kase kadar yoğurt

İkindi
, sadece bir adet meyve.

Akşam
, bir küçük ve derisiz tavuk butu veya üç adet köfte ızgara, bir kase yoğurt veya cacık, bir adet ince dilim çavdar ekmeği, buğday veya mısır ekmeği, az yağ içeren salata (mevsime göre malzemeler ile)

Yatmadan, iki top çikolatalı, meyve parçacıklı veya vanilyalı normal dondurma.