Lipolysis Jel ve Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz veya diğer Lipoliz işlemlerinin bölgesel yağ aldırmada devrim olarak adlandırmak abartılı olmaz çünkü Lipoliz işlemleri diğer estetik ve en yakın rakibi olarak adlandırabileceğimiz liposuction işlemine göre çok etkili basit ve ağrısız bir işlemdir. Lipoliz işlemlerinde en çok tercih edilen yöntem Vakumlu Soguk Lipoliz işlemidir. Konuyla alakası olmasada lipolysis jel için bilgi almak isteyenler internet üzerinden bu bilgiyi edinebilir.

Soğuk Lipoliz Nedir ?

Bu işlem hastane veya kliniklerde yapılabilir. Fazla yağlarından kurtulmak isteyen hastalar için en iyi çözüm soğuk lipoliz yöntemidir. Soğuk Lipoliz estetik dünyasının kendi alanında en iyi sonuç veren son teknoloji bir işlemdir.

lipolysis jel

Lipolysis Jel Hakkında Bilgi Almak İsyenler İnternete Göz Atabilir !

Lipoliz işleminde hedef tabii ki de hasta memnuniyetidir. Soğuk Hedef yani uygulanacak bölgede yüzde olarak ne kadar yağ alınacağına doktorunuza danışarak karar verilmesi daha doğrudur. Ama uygulanacak bölgedeki yağ oranına göre %30 ile %40 bir yağ alımı mümkündür. Yani alınacak bölgedeki yağ oranı ne kadar yüksek ise alınan yağ yüzdesi de o kadar yüksek olur. Konuyla alakası olmasada son zamanlarda internette olan bir ürün lipolysis jel için detaylara internetten ulaşabilirsiniz.