Lipolysis Jel Nedir ?

Cryolipoliz (soğuk lipoliz) cihazı ile yağ hücreleri hedef alınarak yağ tabakasının bulunduğu bölgeler soğuk aracılığıyla parçalanır. Bunun dışında lipolysis jel hakkında detayları ise internette bulabilirsiniz. Cryolipoliz ve Cryo Elektroforez uygulama alanları Liposuction yöntemine karşı serin bir alternatif Cryo-lipoliz.

lipolysis-jel-siparis

Soğuk Lipoliz Hakkında Bilgiler

“Kulağa gerçek olamayacak kadar hoş geliyor değil mi? Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman dermatolojide “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (Apoptoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir.

Lipolysis Jel Ne Anlama Gelir ?

Lipolysis jel için bilgilenmek istiyorsanız ise internete bakınız. Bunun dışında ise lipoliz dünyada medikal merkezlerde bölgesel yağlanmayı giderici tedavi olarak uygulanılmaktadır. Yağ direncini azaltan özel ilaçlarla hazırlanılan karısım doktor yardımıyla sorunlu bölgeye iğne yardımıyla uygulanılır.
İstenmeyen bölgesel yağlar, bayan erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Aslında yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı zaman dermatolojide “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da ifade edilen programlanmış hücre ölümüne (Apoptoz) girdikleri yaygın bilinen bir gerçektir.