Lipolysis Jel Kullananlar Yorumları

Lipoliz, lipoterapi ve lipodisslove adlarıyla da bilinmektedir. Kullanılan tedavi ajanı, soyadan elde edilen fosfatidil kolindir. Fosfatidil kolin, yaklaşık 10 yıldır kolesterol düşürücü, tansiyonu kontrol etmeye yardımcı olarak ve felçli hastalarda yine benzer amaçlarla damardan uygulamalarla oldukça yüksek dozlarda kullanılmaktadır.

soguk-lipoliz-jel-yorum

Bu nedenle etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmış bir etken maddedir. Etkisini yağ hücresinin zarının akışkanlığını ve geçirgenliğini artırarak gösterir. Lipidik bileşimin hücre dışına çıkışını kolaylaştırır. Konuyla ilgili değil ama lipolysis jel ile ilgili bilgi almak istiyorsanız eğer internete bakabilirsiniz.

Lipoliz Hakkında Detaylar

Çok sık uygulamalarda sonuçta total yağ kaybı ortaya çıkabilir. Yüksek doz uygulamalarda da elde etmek istediğiniz etkiyi aşabilirsiniz. Etkiyi gözlemleyerek 4–6 hafta aralıklarla uygulama yapılmaktadır. Etkinin üçüncü haftadan sonra görülmeye başlandığını, giderek pik yapıp 6 haftadan sonrada devam ettiği gözlemlenmiştir. Lipolysis jel ikinci seanstan sonra görmek mümkündür. Bu süreden sonra kullananlar yani hastalar, incelmenin çevreden de fark edildiğini gözlemliyorlar. Seans sayısı 4–8 olarak planlanmakla birlikte bunu belirleyen, kullanılan ilaç miktarı ve hedef yağ kitlesinin büyüklüğüdür. Doğal olarak bir seansta uygulanacak doz miktarı bellidir. Kullanıcı yorumları olarak internete bakabilirsiniz.
lipolysis jel

Lipolysis Jel Kullananlar Yorumları

Tüm bunlarla ilgisi yok ama lipolysis jel ile ilgili detay almak isteyenler internete bakabilir. Enjeksiyon bölgesinde kızarıklık, morarma, şişme, hassasiyet ve ısı artışı oluşabilir. Morarma diğer morarmalardan farklı olarak oldukça hızlı bir şekilde bir hafta içinde kaybolur. Hassasiyet azalarak devam eder. Erimenin devam ettiğini, ısı artışını takip ederek de tespit etmek mümkündür.