Lipolysis Jel Hakkında Detaylar

Bu etkiler sayesinde Lazer Lipoliz etkili bir yöntemdir. Uygulama sonrasında uzun süre korse giyilmesi gerekmez, bölgeye göre sadece (4-7) günlük bir süren korse giyilmesi gerekmektedir. Tekrarlamak gerektiğinde liposuctiondaki gibi ilkinden daha travmatik bir prosedür değildir. Lipolysis jel hakkında detaylara daha sonra yer vereceğiz.

Lipolysis Jel ve Lazer Lipoliz Hakkında

Ayrıca klasik liposuction metodlarıyla vücut şekillendirmenin zor olduğu kol içleri, çene altı, boyun, üst karın bölgesi, sırt, ayak bilekleri gibi bölgelerde dahil olmak üzere tüm vücut bölgelerine rahatlıkla uygulanmaktadır.

lipolysis jel 2

Yağ hücresini liposuction iğnesi tabiri yanlış değildir. Yağ hücresi bir kez yok olduktan sonra bir daha yeniden oluşmaz. Tabii sonuçlarını, kilonuza ve o bölgenin yağlanma durumuna göre 5–10 seanstan sonra görebilirsiniz. Özellikle karın, bel, basen ve gıdı bölgesindeki yağlarda çok etkili bir yöntemdir. Lipolysis jel için detayları internet üzerinden bulabilirsiniz.

Unutulmamalı ki Lipoliz ve Mezoterapi esasta bir kilo verme yöntemi değildir. Bölgesel ve kalıcı yağ depolarının yok etme yöntemidir. Liposuction denen yağ aldırma yöntemine alternatif cerrahi olmayan bir yöntemdir. Özellikle doğum sonrası bayanlar, bölgesel olarak kol, bacak, boyun, karın ve kalçada lokalize yağ kümelenmesi olanlar, selüliti olanlar da başarı oranı yüksektir.